Міністерство оборони Росії розглядає можливість повернення військових баз у країни, де вони розміщувалися за часів Радянського Союзу.
Про це повідомив заступник глави російського відомства Микола Панков, передає ТАСС.
За його словами, мова йде про відновлення баз на Кубі і у В'єтнамі.
"Ми цією роботою займаємося. Ми бачимо цю проблему", - заявив він.
Водночас заступник голови комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Чепа вирішив не обмежуватися двома країнами і виступив за відновлення військових баз РФ у Латинській Америці, Південно-Східній Азії і Африці.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55