Росія застосувала бомбардувальник, щоб приховати крадіжку українського газу

 Обозреватель

Росія використовує збройні сили для того, щоб прикрити свою незаконну діяльність в районах Голіцинського і Одеського газових родовищ.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Вчора корабель морської охорони "Поділля" та патрульний літак прикордонного відомства несли службу в північно-західній частині виключної (морської) економічної зони України з метою збору доказової бази за фактами агресії Росії, захоплення об'єктів і майна України та незаконної промислової діяльності Російської Федерації в районах Голіцинського і Одеського газових родовищ, йдеться в повідомленні.

При переході "Поділля" через Каркінітську затоку і надалі при наближенні до Голіцинського і Одеського газових родовищ, ЗС Росії застосували бомбардувальник і кораблі. Су-24 на небезпечній висоті кілька разів здійснював обліт корабля "Поділля". Російський літак маневрував на висоті 50 метрів.

Кораблі, "Кмітливий" з наведеною на прикордонний корабель артилерійською установкою і "Приазов'я" ЧФ Росії, здійснювали небезпечні маневрування, створюючи таким чином передумови до навігаційних подій, зазначили у відомстві.

Крім того, літак Держприкордонслужби зафіксував, що на анексованих платформах перебувають озброєні люди, які при наближенні корабля "Поділля" займали бойові позиції.

Проте, незважаючи на провокаційні дії ЗС РФ, екіпаж "Поділля" діяв рішуче і виконав певні завдання у виключній (морській) економічній зоні України.

Під час моніторингу надводної обстановки Держприкордонслужбою вкотре були зібрані докази фактів агресії, захоплення об'єктів і майна та незаконної промислової діяльності Російської Федерації у виключній (морській) економічній зоні України, що задокументовано, підсумували в ДПСУ.

Як повідомлялося ранsit, у 2015 році Росія вкрала українські бурові установки в Чорному морі нібито через терористичну загрозу.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення