Окупанти завдали ракетних ударів по двох районам Слов'янська Донецької області. Про це повідомив голова Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації Вадим Лях на своїй сторінці у Facebook.
"Ранок 11 травня у Слов'янську видався холодним і недобрим. Ворог завдав ракетних ударів по двох мікрорайонах міста. На щастя, обійшлося без жертв. Ступінь руйнувань уточнюємо", - повідомив Лях.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55