В соціальних мережах досить позитивно сприйняли яскраву промову російської журналістки Марії Лондон з приводу вбитого бойовика ДНР Арсенія Павлова з позивним "Моторола", яку вона виголосила у ефірі своїй передачі "Кстати о погоде" на новосибірському телеканалі"Регион-ТВ".
Відеозапис зі словами Марії Лондон опубліковано на YouTube.
Даний ефір телепрограми прокоментував український блогер В'ячеслав Вітвіцький на своїй сторінці в Facebook.

"Є Жінки в російських селищах!!!", "Ця дама завжди цілиться в (.)-ку", "неймовірно! здорово! браво!", - коментують публікацію користувачі соцмережі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55