В окупованій Росією Ялті місцева влада вирішила озеленити набережну, щоправда зробить це за рахунок пальм, які викопають в іншій частині міст.
Як пише користувач "Кримський бандерівець" у своєму Twitter, місцева влада називає такі заходи "подарунком" від меценатів.
У повідомленні, яке прикріпив юзер, зазначається, що робітники "викорчовування пальм" пояснюють тим, що дерева нібито "заважають" ялтинцям, відтак їх перенесуть на набережну.

Завважимо, що така ініціатива з боку окупантів не залишалась без уваги місцевих жителів, які своєю чергою наголосили, що навіть фашисти так не знущалися над деревами.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55