«Ми вимагаємо повернути студентські проїзні!!! Ми пишемо петицію до Адміністрації міста, потім в приймальню президента РФ, ми вийдемо на площу Великого Новгорода», -- сказано в петиції.
Петиція адресована губернатору Новгородської області Сергію Мітіну, меру Великого Новгорода Юрію Бобришеву, генеральному директору ВАТ «Автобусний парк» Івану Поступаленко та начальнику управління транспорту і зв'язку адміністрації Великого Новгорода Ігорю Попову.
На момент написання новини петицію підписали 975 осіб. Студентські проїзні перестали продавати у Великому Новгороді з 1 січня.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22