Російські війська підігнали танки та "Гради" до адмінмежі з Кримом - Ківа

 5 канал

Про це "5 каналу" повідомив керівник підрозділу з протидії наркозлочинності Нацполіції Ілля Ківа.

Це зробили, коли на Чаплинці підірвали електроопори. Відповідно, українська сторона посилила патрулювання на всіх трьох напрямках. Без світла у Криму понад 1,5 млн людей. Про таку кількість заявляють у так званому міністерстві енергетики окупаційної влади.

"Активізувалися російські війська, під'їхали в районі Джанкою танки. Виставилися на своїх позиціях. Точно так само була висаджена десантна бригада.

У районі Чаплинки підведені реактивні системи "Град". Тому ситуація в цьому районі залишається досить складною. Там знаходяться також і наші сили. Ми за цей час досить щільно окопалися, тому у нас є можливість, і ми готові до протистояння і будь-якого розвитку подій", - зазначив Ківа.

У Криму виникли перебої з водопостачанням та опаленням, не працюють мережеві супермаркети, вишикувалися черги до автозаправок й банкоматів, що працюють від генераторів. Закриті дитячі садки, не працюватимуть сьогодні навчальні заклади. На півострові понеділок оголосили вихідним. Триває режим надзвичайної ситуації.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення