Виявляється, депутати російської Державної Думи не надто поважають свого прем'єр-міністра Дмитра Медведєва. Принаймні, про це говорить той факт, що за його спиною замість імені використовують кличку.
Про це користувачів інтернету і своїм шанувальникам повідав відомий радянський і російський актор і популярний блогер Станіслав Садальський.
Він написав у своєму «Живому журналі» про те, як Дмитра Медведєва називають депутати. Садальський дізнався про одну з кличок прем'єра під час зйомок однієї з телепередач. Він почув розмову ведучої з депутатом Держдуми Ірини Родніної.
«Ти чого затрималася?» - запитала ведуча депутата.
«Масика чекали на засіданні Держдуми!» - відповіла Родніна.
Пізніше Садальський поцікавився у ведучої: «А Масик - це хто?».
«Як хто, Дмитро Анатолійович Медведєв, його так з любов'ю називають депутати!».
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00