Бойовик з республіки Калмикія (Росія), який воював на боці терористів на Донбасі, зізнався, що з 31 людини його групи вижили лише четверо.
Про це 24-річний Роман Соколов написав у коментарях на своїй сторінці "Вконтакте".

Він зазначив, що у групі бойовиків воювали 17 уродженців Калмикії.

Соколов у коментарях під фотографіями свого вбитого командира з позивним "Бай" написав, що найбільших втрат його група зазнали під Дебальцевим.
За фотографіями, які виклав бойовик у мережу можна зробити висновок, що він брав участь у боях у Дебальцевому, Горлівці, Луганську та Перевальську (Луганська область).

Крім того, найманець зазначив, що зараз він удома, але планує повернутися на Донбас 28-го грудня.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55