Російський опозиціонер впав у кому – ЗМІ

 Intermarium

Лідер російської опозиції Володимир Кара-Мурза, який звинувачував Кремль у вбивстві політичних супротивників, впав у кому, заявила дружина опозиціонера. За її словами, кому спричинило отруєння невідомою речовиною. 35-річний Кара-Мурза перебуває у московській лікарні.

“У нього почастішало серцебиття – настільки сильно, що стало важко дихати. Його привезли у лікарню, а через кілька годин у нього знову стали відмовляти органи – так само, як минулого разу”, – розповідає Євгенія Кара-Мурза

За її словами, низку експертиз вже провели: відправили зразки волосся, нігтів і проби крові її чоловіка до Ізраїлю і Франції для токсикологічного аналізу.

У травні 2015 року Кара-Мурза також потрапив до лікарні. Спершу лікарі підозрювали у нього ‎панкреатит, проте потім діагностували гостру ниркову недостатність. Тоді сам активіст, його колеги ‎та родичі припускали, що його могли отруїти.‎

Кара-Мурза раніше був заступником голови опозиційної російської партії ‎‎”Парнас”, донедавна працював координатором фонду “Открытая Россия” Михайла Ходорковського.‎ Був близьким другом опозиціонера Бориса Нємцова, якого ‎застрелили у 2015 році в Москві.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення