Російський полковник попався на рекордному хабарі

 СЕГОДНЯ

У Росії розслідують найбільшу в історії російського оборонного відомства хабар, в якій підозрюється начальник відділу техзабезпечення продовольчого управління Міноборони РФ полковник Олександр Вакулин, повідомляє "Коммерсант" з посиланням на джерела.

Повідомляється, що, згідно з судовими документами, Вакулин за 368 млн руб. (близько 6,4 млн дол.) сприяв укладенню з Міноборони РФ контрактів на придбання кухонь, пекарень, цистерн та іншої спецтехніки, при виконанні яких були здійснені великі розкрадання на загальну суму майже 685 млн руб., а також обіцяв загальне заступництво які брали участь в їх виконанні комерсантам.

Гарнізонний військовий суд відправив полковника Вакулина в СІЗО до 29 жовтня цього року, якому інкримінується особливо велике шахрайство та одержання хабара в особливо великому розмірі.

Зазначається, що мова йде про постачання до кінця року для потреб військового відомства декількох десятків автомобільних цистерн, причіпних кухонь, пересувних пекарень і іншої "харчової" спецтехніки.

Його адвокати оскаржили цю постанову в Московському окружному військовому суді, проте суд, відхиливши скаргу захисту, підкреслив, що пан Вакулин звинувачується відразу в двох тяжких злочинах, а всі дані про його особу, місце роботи і сімейний стан були враховані гарнізонним судом при арешті

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення