Російський військовослужбовець на окупованому Донбасі під час втечі був вбитий бойовиками

Військовослужбовець 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК дезертирував зі зброєю. Під час спроби затримання воєнною поліцією застосував зброю та був вбитий. Про це йдеться на сторінці у Фейсбук Головного управління розвідки МОУ

У з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ спостерігається збільшення випадків дезертирства, у т.ч. зі зброєю, що пов’язано зі зловживанням командним складом російських окупаційних військ службовим становищем, зростанням конфліктів у відносинах між командирами і підлеглими, систематичними грошовими поборами на “потреби підрозділів” та затримками у виплаті грошового забезпечення.

За останній тиждень п’ятеро військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК самовільно залишили передові позиції, двох з них затримали місцеві мешканці при спробі викрадення майна з транспортних засобів на автомобільній стоянці.

Група військовослужбовців 11 окремого мотострілецького полку (Донецьк) 1 АК зі зброєю залишили передову позицію і пограбували продуктовий магазин, вжили вкрадені алкогольні напої та продукти харчування. Одного з них було знайдено неподалік місця злочину у непритомному стані з ознаками алкогольної інтоксикації.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення