Росію звинуватили в підготовці нового удару зі сторони Придністров'я (фото)

 Обозреватель

Росія почала оснащувати свої підрозділи в Придністров'ї новітніми зразками озброєння і розглядає невизнану республіку як місце оперативного розгортання наступального угруповання у південно-західному напрямку.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала голова постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО, депутат від БПП Ірина Фріз.

Так, вона опублікувала фото з Придністров'я, на яких можна побачити екіпіровку військовослужбовців оперативної групи російських військ.

"Поруч з ним стоп-кадри з відеосюжету телеканалу "Росія 1", на якому точно таке ж екіпірування у бійців російських ССО в Сирії і ФСБ на навчаннях "Абордаж" в окупованому Криму. Таке оснащення ставиться на озброєння у Росії тільки в спецпідрозділу", - пояснила Фріз.

За її словами, з приводу цього виникає питання, навіщо Росії без попередження Молдови перекидати новітні зразки озброєння і засобів індивідуального захисту на цю територію. Адже там останні бойові дії відбувалися чверть століття тому.

"Сьогодні у нас є обгрунтовані сумніви в тому, що офіційна структура і штатне озброєння російських військ у ПМР відповідає реаліям. Відповідь очевидна: Росія розглядає ПМР як територію оперативного розгортання наступального угруповання у південно-західному напрямку", - наголосила Фріз.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення