Розгромлені магазини: у Китаї стався потужний землетрус (фото)

На північному заході Китаю стався землетрус магнітудою 6,4 в повіті Цзяші округу Кашгар Сіньцзян-Уйгурського автономного району. Про це повідомляє Синьхуа з посиланням на Китайський центр сейсмологічних мереж.

Епіцентр землетрусу був зафіксований в точці з координатами 39,83 градуса північної широти і 77,21 градуса східної довготи. Його осередок залягав на глибині 16 км.

"До теперішнього часу відомостей про загиблих не надходило. Однак сильні підземні поштовхи відчувалися в повіті Цзяші, де місцеві жителі заявили, що їхні стельові світильники гойдалися, а будинки продовжували трястися, в зв'язку з чим багато людей вибігли на вулицю", - йдеться в повідомленні.

Приблизно 50 співробітників аварійно-рятувальних служб було направлено в район землетрусу для оцінки ситуації. Пожежні служби та відомства електропостачання в повіті Цзяші і сусідніх повітах також ініціювали реагування на надзвичайну ситуацію, рятувальники перебувають в стані готовності.

Рух дев'яти пасажирських поїздів, що проходять по території постраждалого від землетрусу району, було тимчасово припинено, а працівники залізниці були спрямовані на перевірку об'єктів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення