30 травня, у Львові на вулиці Листопадній у квартирі багатоповерхівки знайшли труп жінки, яка померла приблизно місяць тому. Про це повідомляє "Варта-1".
Зазначається, що жінка була самотньою. Її донька і внучка перебувають за кордоном.
Поліцію на місце викликали сусіди, адже відчули трупний запах. Двері помешкання силоміць відкрили аж за рішенням прокуратури. У квартирі були увімкненими дві газові комфорки. Саме житло було дуже захламленим, представники моргу не могли забрати тіло. Сусідам впродовж двох годин довелося розчищати їм для цього прохід у квартирі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55