
У Севастополі 1 січня 23:10 в районі торгового центру "Апельсин" була знову перекрита дорога. Цього разу її блокували обурені мешканці, у яких вже близько двох діб немає світла.
До місця громадянської акції були стягнуті наряди поліції; чиновників і депутатів на місці не було. Водіям довелося розвертатися і шукати об'їзд.
Поліція стала кричати на присутніх, вимагаючи розійтися, але людей це розгнівало ще більше. Тоді поліцейські змінили тон: присутніх повідомили, що про їхню проблему доповіли керівництву міста, включаючи губернатора, і незабаром енергопостачання будинку відновлять. Після цього мешканці будинку звільнили проїжджу частину. Світла в будинку станом на першу годину ночі 2 січня не було.
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51