Розраховувалися повіями: ексглава європейського біатлону приховував допінгові злочини Росії

Колишній глава Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) Андерс Бессеберг визнаний винним у справі про приховування допінг-проб російських біатлоністів. Про це повідомляється на офіційному сайті IBU.

"Після вичерпного розслідування комісія прийшла до висновку, що і у пана Андерса Бессеберга, і у пані Ніколь Реш (Колишній генеральний секретар IBU - "Апостроф") є справи, що вимагають відповіді за порушення правил IBU, виходячи з очевидної захисту інтересів Росії без вагомих підстав, особливо в питаннях антидопінгу", - йдеться в заяві IBU.

У 2018 року австрійська поліція почала розслідування випадків корупціі в керівництві IBU на підставі свідчень колишнього директора російського "Антидопінгового центру" Григорія Родченкова, який повідомив, що Бессеберг допомагав приховувати дані про позитивні допінг-проби росіян.

Комісія IBU передбачає, що в якості хабарів для Бессеберга оплачували витрати на російських повій, дарували дорогі годинники, а також організовували відпустку і полювання в Росії. Чиновник підтвердив, що з 2010 по 2014 роки він користувався послугами повій в Москві, але не знає, хто оплачував її послуги. Під час обшуку в будинку Бессеберга поліція виявила 13 дорогих годинників. Норвежець визнав, що один годинник, вартістю близько 20 тисяч євро, йому подарувала російська офіційна особа.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення