Розрив селезінки після удару: у трагедії з вагітною на Одещині з'явилися нові подробиці

В Одеській області після введення лікарського препарату задля того, щоб стався викидень, померла жінка. Лікарі згодом повідомили, що у загиблої був розрив селезінки. Але укол, який жінка зробила, аби викликати аборт, не міг привести до розриву селезінки. Про це повідомляє Обозреватель.

Знайома померлої з посиланням на лікаря, розповіла, що окрім кровотечі, у жінки був розрив селезінки, який міг викликати удар тупим предметом.

"До лікарні вона потрапила через кровотечу. Зробила якийсь укол, який викликає викидень. Кажуть, що цей укол вводиться внутрішньовенно, значить їй хтось допомагав це зробити.Також в пологовому будинку лікар сказав, що у неї ще й розрив селезінки. Укол таке не викличе, це був удар тупим предметом", – зазначила мешканка Баштанівка.

Вона вважає, що загибла могла пред'явити претензії батькові майбутньої дитини і той міг її вдарити.

"Напевно, треба шукати від кого вона завагітніла, і хто її міг так вдарити. Може, вона батькові дитини пред'явила претензії, і він її вдарив? Але з якимось чоловіком я її в селі не бачила", – підкреслила місцева мешканка.

Поліція веде розслідування за статтею 115 (умисне вбивство) КК. Правоохоронці чекають на результати експертизи.

"Ми чекаємо на результати судово-медичної експертизи, які мають дати відповідь на питання від чого померла жінка. Коли результати будуть, тоді буде розуміння ситуації", – розповіла прес-секретар поліції Одеської області Любов Гордієнко.

Нагадаємо, що в селі Баштанівка Одеській області 35-річна жінка померла після невдалої спроби аборту в домашніх умовах: вона вколола собі ліки для тварин.

У лікарню жінка потрапила з великою крововтратою. Крім цього у жінки виявився розрив селезінки. Поліція з'ясовує що стало причиною загибелі матері трьох дітей.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення