Розслідування отруєння у Еймсбері може затягнутися - поліція

Пошуки флакона чи іншої судини, що містить хімічну речовину, якою отруїлися двоє людей у Еймсбері, можуть тривати кілька тижнів або навіть місяців.

Про це заявили у британській поліції, передає AP.

"Поліцейські шукають флакон, який може містити "Новічок". Це повільний процес, оскільки не існує легкого способу використання сучасних технологій для визначення місцезнаходження такої нервово-паралітичної речовини.

Пошук може тривати кілька тижнів або місяців", - йдеться у повідомленні.

Раніше у поліції повідомили, що британська пара отруїлася речовиною "Новічок" у місті Еймсбері після контакту із зараженим предметом.

44-річна Дон Стерджесс з Солсбері і 45-річний Чарлі Роулі з Еймсбері після того, як їх знайшли без свідомості, перебувають у критичному стані в районній лікарні Солсбері, де раніше лікувалися Сергій і Юлія Скрипаль.

У поліції зазначали, що нове отруєння сталося не через спланований замах. Британська влада не звинувачувала Росію в причетності до нового інциденту, заявивши, що їхнє робоче припущення полягає в тому, що британці були отруєні слідами нервово-паралітичної речовини, що залишилися від першого нападу.

Водночас глава МВС Британії Саджид Джавід закликав Росію пояснити нове отруєння "Новічком" британців у графстві Вілтшир.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення