У Полтаві дівчина з арбалетом прийшла до школи у якій раніше навчалась та поранила двох вчителів. Правоохоронці затримали зловмисницю.
Як повідомили місцеві правоохоронці, сьогодні, 6 вересня, близько 10 години на території школи №11 у Полтаві невідома дівчина поранила двох вчителів.

На місце інциденту прибула слідчо-оперативна група поліції. За даними правоохоронців, на територію школи потрапила дівчина з зеленим волоссям, яка з арбалета поранила двох вчителів. Педагоги отримали травми різного ступеня, але загрози їхньому життю немає. В однієї жінки травмовано руку, в іншої – тулуб. Їм надана медична допомога.
Згодом з'явилося фото нападниці з зеленим волоссям.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55