1 та 2 січня в підрозділах бойовиків так званої "ЛНР" пройшли збори з шикуванням з метою покарання за масове залишення передових позицій у новорічну ніч, вживання спиртних напоїв і безчинства в громадських місцях.
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України на своїй сторінці в Facebook.
Дані заходи пройшли в окупованих містах Луганської області Кадіївка (Стаханов) та Брянка.
Також наголошується, що 2 січня один з бойовиків так званої ДНР, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, спровокував конфлікт на побутовому ґрунті і здійснив підрив гранати, в результаті чого були поранені кілька мирних жителів.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55