Бойовики здійснили провокаційний обстріл міста Дебальцеве (Донецька область) з метою звинуватити українських військових у зриві домовленостей про припинення вогню.
Про це повідомляє офіційна сторінка Головного управління розвідки Міністерства оборони України в Facebook.

23 грудня бойовики відкрили мінометний вогонь по місту Дебальцеве. Повідомляється, що для висвітлення даної спланованої акції на місце подій прибули знімальні групи російських ЗМІ під керівництвом офіцерів Центру інформаційно-психологічного протиборства Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного військового округу (Ростов-на-Дону) ЗС РФ.
Нагадаємо, що сторони конфлікту досягли домовленості про припинення вогню на Донбасі з 24 грудня.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55