В формуваннях бойовиків на Донбасі зростає тенденція до збільшення небойових втрат. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
За даними відомства, це відбувається через недбале поводження з боєприпасами.
"7 листопада на передовій позиції так званої "ДНР" сім бойовиків отримали поранення в результаті підриву ручної гранати", – відзначили в розвідці.
Всього за минулу добу незаконні збройні формування 17 раз порушили перемир'я. Сили АТО 12 разів, використовуючи піхотне озброєння, жорстко придушували активність супротивника. В результаті бойових дій загинули двоє наших військових, ще двоє отримали бойові травми, один був поранений.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55