Розвідка з’ясувала, як російські спецслужби хочуть використати хресну ходу

 Канал 24

За даними розвідки, особливу роль в організації провокацій займає одіозний міністр внутрішніх справ часів Януковича Віталій Захарченко.

В українській розвідці розповіли, які загрози несе ця хода.

Про це під час брифінгу у Києві розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

"Головне управління розвідки Міноборони підтверджує інформацію СБУ про спробу російських спецслужб використовувати хресний хід для дестабілізації ситуації в Україні,"– повідомив представник розвідки.

За їхніми даними, російські спецслужби мають на меті радикалізувати між конфесійну ворожнечу та поглибити розкол у суспільстві на релігійній основі.

Скібіцький розповів, що для провокацій російські спецслужби мають намір навіть залучити кримінальні групи.

"За їх допомогою планується організувати зіткнення поблизу культових споруд, а також місць масового скупчення вірян. Особлива увага буде приділятися інформаційно-психологічному впливу на українське населення за рахунок негативного висвітлення подій в проросійських ЗМІ", – зазначив він.

Особлива роль в організації провокацій, за даними розвідки, знайшлася міністру МВС часів Януковича Віталію Захарченку та його довіреній особі Віктору Зубрицькому.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення