Рубали по живому та вирізали хрести: шокуючі деталі звірячого вбивства дівчат у Києві

Батьки 19-річної Марії Каминіної, яку разом із подругою знайшли вбитими в орендованій квартирі на новий рік в Києві, розповіли шокуючі подробиці розправи над дівчатами. Подробиці резонансної справи вони розкрили в токшоу "Стосується кожного".

"Коли ми приїхали на ідентифікацію тіла, побачили жахливу картину. Вся голова і обличчя дочки були в крові. Ліве око було підбите. Я Марічку впізнала відразу. Просто те, що я побачила. Тіло побите, поколоте. В районі серця наскрізна рана. Нам сказали, що її закололи ножем. Коли ми дитину привезли додому, побачили, що шкіра на обличчі і щоках у неї просто зрізана тонким шаром. На ногах і руках теж зрізана шкіра. Рани – як моя долоня. Під оком ножем знизу вгору підрізали шкіру", – розповіла мати Оксана Цимбалюк.

За словами жінки, деякі рани нагадували за формою хрест – їх було близько 50. Також дівчині перерізали горло.

"На шиї вирізаний величезний фрагмент шкіри з м'ясом. Рана настільки глибока, що виглядав шийний хребець. Ноги були чорними. У нас підозра, що, крім того, що дитину по-звірячому вбили, її ще згвалтували. Одна рука дочки була вивернута в лікті абсолютно неприродним шляхом", – розповіла зі сльозами мати.

Вона також запевнила, що перед убивством дівчину катували з особливою жорстокістю.

Мати вбитої 16-річної Єви Лисенко Марія Якубовська також розповіла про пережитий жах.

"Я тільки хочу знати, за що поплатилися ці діти. Я бігала, шукала Єву. Я ще 2 січня прокинулася вночі в холодному поту. Я відчувала, що трапилося щось жахливе. Про що, власне, нам повідомлять у поліції. Коли побачила тіло дочки в морзі, її обличчя було не сильно побите, тому я її впізнала. Спочатку мені показали тіло Маші. Я б її не впізнала", – заплакала жінка.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення