На Донбасі цілих вісім населених пунктів вже не підлягають відновленню.
Про це розповів голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський під час робочого візиту в Широкине спільно з делегацією від Європейського Союзу (ЄС), повідомляється на сайті Верховної Ради.
Також він додав, що головною проблемою залишається замінування територій.
Водночас Уповноважений президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко закликала посилити моніторинг місії ОБСЄ в Широкиному. Також вона нагадала, що Україна підтримує збільшення присутності місії ОБСЄ в зоні конфлікту.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55