Затримання виконувача обов’язків голови одного з департаментів Одеської обладміністрації Тетяни Марченко є далеко не останнім. Про це у Facebook написав голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі.
Він наголосив, що провів розмову на цю тему з головою СБУ Василем Грицаком, представниками прокуратури та головою обласного управління поліції.
"Найближчим часом цілий ряд посадовців в Одеській області відчують на собі те, що надалі ми будемо тільки продовжувати закручувати гайки щодо безчесних чиновників. Так ми робили в Грузії і будемо проявляти ще більше нетерпимості до корупції у ввіреній нам області", — написав Саакашвілі.
Нагадаємо, 30 грудня співробітники СБУ та військової прокуратури затримали на хабарі в 1,5 мільйона гривень високопоставленого чиновника Одеської обласної державної адміністрації.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55