Саакашвілі заявив про готовність зайняти пост глави українського уряду

 Lenta.ru

Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі заявив про готовність зайняти пост глави українського уряду. Про це він розповів в інтерв'ю виданню Politico

«Я хотів би взяти участь у великих перервах і реформах, і в будь-якій якості, я можу це зробити. Я хочу бути прапороносцем реформ», - відповів Саакашвілі на питання про можливість свого призначення на посаду глави кабінету міністрів України.

Також політик зазначив, що робота в обласній адміністрації - не те, про що він мріяв. Разом з тим він вкотре розкритикував чинного главу уряду Арсенія Яценюка, зазначивши, що для партії прем'єра ненормально не брати участь у місцевих виборах, як це зробив «Народний фронт» Яценюка.

У вересні з'явилося повідомлення про те, що адміністрація президента розглядає питання про можливе призначення Саакашвілі віце-прем'єром. При цьому наголошувалося, що пост голови уряду може зайняти глава Мінфіну Наталя Яресько. У свою чергу, глава держави Петро Порошенко, відповідаючи на запитання, чи бачить він Саакашвілі на посаді голови українського уряду, сказав: «Звичайно. Він буде прекрасним прем'єр-міністром Грузії»

Сам Саакашвілі на початку вересня відмовився претендувати на прем'єрську посаду. Тим часом розміщена в інтернеті в той же день петиція до президента України про призначення його прем'єр-міністром країни за п'ять днів набрала 25000 підписів.

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі був призначений одеським губернатором 30 травня 2015 року.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення