Сакварелідзе назвав Шокіна адвокатом "діамантових прокурорів"

 Лівий берег

Заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе назвав свого шефа Віктора Шокіна адвокатом колишніх співробітників органів прокуратури Олександра Корнійця і Володимира Шапакіна, відомих як "діамантові прокурори". Про це він заявив на брифінгу в четвер.

Приводом для звинувачення стало те, що половина співробітників Генеральної інспекції, створеної Сакварелідзе, отримали повідомлення про звільнення.

"Шокін порушив своє слово, яке він давав мені особисто, що створюється новий департамент Генеральної інспекції, де ми об'єднали б кілька управлінь. Це було використано для того, щоб вивести всіх за штат, а сьогодні через місяць їх повідомили про звільнення. За нашою інформацією, стосовно нас усіх уже винесено постанови на обшуки і прослуховування. У такій ситуації нам доводиться боротися проти ще одного адвоката діамантових прокурорів.

Цього адвоката звати Шокін Віктор Миколайович. Він набагато активніше працює в інтересах наближеного до нього Корнійця і Шапакіна, ніж їхні адвокати", - заявив Сакварелідзе.

Генеральну інспекцію ГПУ створили в травні 2015 року за безпосередньої участі Сакварелідзе. Вона розслідує кримінальні провадження проти співробітників прокуратури та інформаційної безпеки.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення