У Житомирі молодий хлопець покінчив з життям, стрибнувши з моста. Про це повідомляє УНН з посиланням на відділ комунікації поліції в Житомирській області.
Самогубство 18-річний хлопець вчинив сьогодні близько шостої ранку. Про загиблого відомо, що він є уродженцем Житомирського району, проте наразі проживав в обласному центрі. Хлопець загинув на місці.
Зазначається, що для запобігання частих суїцидів на цьому мосту навіть встановили камери відеоспостереження. Висота самого моста – понад 40 метрів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55