Самогубство 10-річного хлопчика під Києвом: перевіряють версію про вплив соцмереж

Правоохоронці вказують на можливу участь 10-річного хлопчика, який скоїв самогубство під Києвом, у соціальних групах суїцидального характеру для підлітків, за правилами яких діти повинні вчинити спробу закінчити життя самогубством. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Київської обласної прокуратури.

Трагічний випадок стався 28 січня цього року, коли з 15-го поверху однієї з багатоповерхівок в селі Чайки Київської області вистрибнув 10-річний хлопчик. Смерть настала до приїзду медиків. Цього ж дня було відкрито кримінальне провадження за фактом доведення неповнолітньої особи до самогубства (ч. 3 ст. 120 КК України).

"Зважаючи на складність даного кримінального провадження, яке набуло широкого суспільного резонансу у зв’язку з можливою участю малолітнього потерпілого у соціальних групах суїцидального характеру для підлітків, за правилами яких діти повинні вчинити спробу закінчити життя самогубством, здійснення досудового розслідування доручено слідчому підрозділу вищого рівня, а саме: слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Київській області", - додали у прокуратурі.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення