У столиці надзвичайники врятували 29-річного чоловіка, який впав з Південного мосту у Дніпро. Про інцидент повідомили у ГУ ДСНС України у м. Києві.
"9 жовтня о 14:52 до столичних рятувальників надійшло повідомлення про те, що у р. Дніпро під Південним мостом тоне людина. Чоловік перебував у воді на відстані 30 метрів від берега та потребував допомоги", - йдеться у повідомленні.
Використовуючи рятувальне спорядження, потерпілого 1992 р.н. підняли на борт катеру з ознаками переохолодження. Щоб зігріти людину рятувальники використали термоковдру. Чоловіка доправили до берега, де передали працівникам медичної служби.


Обставини події з'ясовуються.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55