У Нікополі чоловік повісився на гірці на дитячому майданчику. Труп близько опівночі 27 лютого на вулиці Кільцевій виявив чоловік, гуляючи з собакою. Про це повідомляє Інформатор.
Померлого вдалося опізнати.
Відомо, що чоловік повісився на мотузці, зачепивши один кінець об сходинки гірки на дитячому майданчику.
До місця прибула слідчо-оперативна група і судмедексперти. Деталі встановлюються.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55