Українка Надія Савченко на наступний день після помилування і повернення в Київ скупалася у фонтані на Майдані Незалежності, повідомила її подруга Ірина Юзик.

"Надія спілкується з співвітчизниками, купається у фонтані, підтримує родичів тих, хто ще залишається в полоні", — написала Юзик на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши фотографію Савченко, плескающуюся у фонтані в центрі Києва.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55