СБУ оголосила у розшук Черновецького

 СЕГОДНЯ

Служба безпеки України оголосила у розшук колишнього мера Києва Леоніда Черновецького, повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Відзначено, що його звинувачують за статтею 364 Ч. 2 (зловживання владою або службовим становищем). Суд дозволив затримати розшукуваного з метою приводу.

У повідомленні також йдеться, що Черновецький зник 24 липня 2017 року.

Нагадаємо, 14 липня, Генеральна прокуратура України повідомила про підозру колишньому міському голові Києва Леоніду Черновецькому у зловживанні владою або службовим становищем. При цьому сам Черновецький, коментуючи телеканалу "112 Україна" підозру ГПУ, заявив: "Це новела, і той слідчий, який підписав таку постанову, обов'язково разом з Луценком потрапить за це до в'язниці".

25 липня слідчі Генеральної прокуратури України отримали дозвіл суду на затримання колишнього мера Києва Леоніда Черновецького для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Сам Черновецький заявляв, що не ховається від слідства.

Зазначимо, що на даний момент Леонід Черновецький перебуває у Грузії, де є лідером партії "За щасливу Грузію". За повідомленнями ЗМІ, він також отримав грузинське громадянство.

У той же час Грузія в 2014 році оголосила у розшук свого екс-президента Михайла Саакашвілі. Він в свою чергу біг в Україну, де з 2015 до 2016 року був головою Одеської ОДА та до недавнього часу мав українське громадянство. У липні поточного року Петро Порошенко підписав указ про позбавлення його громадянства. На той момент Саакашвілі перебував на території США. Після цього Грузія направила українській прокуратурі чергову вимогу про екстрадицію.

У неділю, 10 вересня, Саакашвілі все ж прибув на територію України, правда, польсько-український кордон перетнув незаконно. Він буквально прорвався до країни, тому що натовп, що зібрався в КП "Шегині", прорвав кордон з української сторони і влаштував бійку з прикордонниками, яких вишикували у транзитній зоні. Тим самим прихильники Саакашвілі сприяли незаконному перетинанню державного кордону групи осіб, в тому числі народних депутатів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення