СБУ викрила велику групу співробітників ФСБ Росії (відео)

 YouTUBE

На мирній території Луганщині посадовець ДСНС, контрабандист та екс-заступник районного осередку Компартії займалися підривною діяльністю, працюючи на ФСБ Росії. Про це повідомляється на YouTube-каналі Служби безпеки України.

Так, злочинними діяннями займалися один із керівників районного відділу ДСНС, місцевий контрабандист; а також колишній заступник районного осередку забороненої комуністичної партії.

Партійний функціонер, оголошений у розшук у зв’язку з організацією у 2014 році в Марківському районі антиконституційного референдуму, керував діяльністю групи, переховуючись у Росії.

Функції зв’язкового з іноземними спецслужбами виконував посадовець ДСНС, який протягом 2014-2016 років неодноразово виїжджав до Росії. Під час одного з таких візитів восени 2015 року його завербували представники ФСБ РФ.

Зловмисники виконували завдання російських спецслужб щодо контролю за переміщенням підрозділів ЗСУ, збору інформації про розташування та функціонування блокпостів, організації режиму охорони державного кордону, а також діяльності органів державної влади та правоохоронних структур.

Вирішується питання стосовно відкриття кримінального провадження за ст. 111 (Державна зрада) Кримінального кодексу України та оголошення про підозру у злочинах проти національної безпеки України.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення