СБУ звинувачує в корупції НАБУ

 ЕСПРЕСО.TV

СБУ викрила в корупції заступницю начальника одного з відділів Національного антикорупційного бюро, яка незаконно заробляла гроші в іншій організації

Про це повідомляють в СБУ.

Правоохоронці встановили, що колишня росіянка отримала українське громадянство у 2002 році, а у 2013-2014 роках працювала в посольстві України в Москві на відповідальних посадах.

Під час роботи в НАБУ чиновниця, отримуючи заробітну плату майже 40 тис. грн та маючи доступ до конфіденційної інформації, тричі підробляла "тренером" на заходах одного з Європейських фондів. Таким чином посадовець порушила вимоги ст. 25 Закону України "Про запобігання корупції" та ч. 2 ст. 13 Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України".

Співробітники СБ України, за погодженням з Генеральною прокуратурою України, склали щодо заступниці начальника відділу протокол про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 1724 (порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відповідний протокол скеровано для розгляду до Солом’янського районного суду Києва.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення