"Що за тональність, *ля?!": у маршрутці біля Львова пасажири побилися через класичну музику

В автобусі, що курсує між районним центром Пустомити та Львовом, днями зчинилася бійка між водієм і пасажиром. Причиною конфлікту стало незадоволення музикою, що голосно лунала з магнітоли водія.

За розповідями свідків, інцидент стався рано вранці. Один з пасажирів ще на виїзді з Пустомит зажадав від водія, аби той вимкнув органну фугу до мажор Дітріха Букстехуде, висловивши претензії до якості виконання. Дорогою між чоловіками тривала полеміка, в якій більшість пасажирів стали на бік водія.

При цьому бузувір заявляв, що не лаявся, а вигук «ля!» стосувався тональності, неприйнятної для виконання барокової фуги. «Йому то лабух якийсь награвав, – прокоментував ініціатор бійки якість запису. – Село без сільради й органної зали!».

Коли градус агресії сягнув небезпечного рівня, водій був вимушений зупинити автобус. Чоловіки вийшли надвір, де продовжили з’ясування стосунків за допомогою стусанів та брутальної лайки.

Ініціатор бійки – як з’ясувалось по приїзді поліцейських, йому 37 років – був госпіталізований із струсом мозку.

Водій через травму руки не зміг продовжувати рух, тож пасажири були вимушені скористатись іншими автобусами.

Пасажир-задирака відбувся попередженням, проте у разі повторення бешкету, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, з нього можуть стягнути штраф у розмірі від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів громадян.

Одна з пасажирок автобусу, в якому сталася сварка через класичну музику, розповіла: «Доїжджаю цією маршруткою щодня. Водій завше ставить щось душевне, воно ж так і їхати веселіше. Сама я більше люблю Фрескобальді та Гайнриха Шютце, але Букстехуде може бути. Для органу в нього твори файні. А той хлопака п’яний був, чи що – все кричав, щоб поставили Баха».

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення