Сергій Лещенко: "Банкова два роки зриває приватизацію "дійної корови" президента"

Вчора в Берліні президент Порошенко запросив німецьких інвесторів брати участь у приватизації. Про це йдеться на сторінці у Фейсбук народного депутата Сергія Лещенко

А іншою рукою Банкова вже два роки зриває конкурс з приватизації "Центренерго". Чому? Бо це "дойна корова" нинішнього президента. "Сморящим" треба ще трошки пограбувати це підприємство, щоб наповнити виборчу касу, а на решту вкрадених грошей його приватизувати.

Я знаю, що два роки тому французька компанія ENGIE (колишня Gaz de France Suez) була готова брати участь у приватизації Центренерго, але конкурс так і не оголосили. Потім український партнер ENGIE Andrew Favorov став лідером конкурсу на призначення головою Центренерго, але за позовом мікроскопічного акціонера його скасували, а на українську компанію Фаворова відкрили кримінальну справу.

Це така "приватизація" і така "боротьба з корупцією" в Україні. За три роки правління жодне державне підприємство не продали і навіть не корпоратизували до кінця. Найсумніше, що німецькі інвестори про все це дуже добре знають - і через таких лідерів гроші ніколи не зайдуть в Україну.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення