У столиці біля Охматдиту сьогодні перекинулася карета швидкої з немовлям. Київські телеграм-канали із посиланням на очевидців аварії повідомляють, що у карету швидкої допомоги влетів джип.
Відомо, що медики везли немовля в кардіологію. Інформації про стан дитини наразі немає.
Поліція зараз проводить слідчі дії.
Нагадаємо, що минулого тижня у Києві в ДТП перекинулась карета швидкої, а цього понеділка у Дрогобичі карета швидкої переїхала на смерть 8-річну дитину просто біля лікарні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55