Шахраї вигадали нову схему: Вирішіть просту задачку і отримаєте мільйон

 СЕГОДНЯ

Казкові призи і мільйонні бонуси – регіональна преса рясніє оголошеннями, які обіцяють українцям золоті гори за рішення нехитрої математичної задачі. У чому підступний задум і якими можуть бути наслідки спілкування з авторами такої реклами

Автори оголошень пропонують мільйонні винагороди, цінні машини та інші цінні подарунки щасливчикам, у яких в результаті простих математичних операцій, вийде щасливе число. Візьміть дві останні цифри року вашого народження. Відніміть від отриманого числа 31. До підсумку додайте кількість років. Якщо результат 88, ви власник унікального астрологічного числа достатку. А значить – переможець. Проте яким би не був ваш вік, після такої арифметики в будь-якому випадку вийде саме це і ніяке інше число. Шкільна математична хитрість. Однак, літні українці вірять написаному в газеті.

Очевидно, що ні грошей, ні машин автори таких оголошень не роздають і ніякого розіграшу призів не проводять. Однак, в чому конкретно полягає шахрайська схема і загрожує тим, хто на неї попадеться. – Зараз з'ясуємо. Для початку ми зателефонували за номером з оголошення, в якому екстрасенс на ім'я Анна обіцяє щасливчику мільйон гривень.

- У мене збіглися всі числа і я хотіла б забрати свій приз.

- Вам дійсно дуже пощастило. Анна де Марлен якраз шукає людину, яка змогла розгадати піраміду достатку, щоб нагородити його. Мені потрібно записати ваші контактні дані.

Називаю вигадані прізвище, ім'я, дату народження. І справжній поштову адресу. Адже на нього має прийти лист з подальшими вказівками. Інформацію про юридичну особу мені повідомляти відмовляються. Юрист Дмитро Нікіфоров упевнений, це шахраї:

"Мета цих людей – отримати персональну інформацію всіх осіб, які телефонують, з метою подальшого використання або формування бази, яку можна продати. Або щоб підробляти документи на зазначених осіб ".

За підробленими документами злодії можуть легко повісити на вас онлайн-кредит або здійснити незаконну оборудку з нерухомістю. Але навіть при обробці персональних даних без дозволу їм загрожує штраф до 18 тисяч гривень. А ми, в свою чергу, відправили лист кіберполіції і чекаємо розвитку історії.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення