Штраф за пікнік: у Києві жорстоко каратимуть за недотримання карантину

У Києві проводитимуть інспекції та каратимуть за порушення карантину. За недотримання карантину киянам загрожує штраф від 17 тисяч до 34 тисяч гривень. Зокрема, штрафуватимуть за "відпочинок з шашликами". Про це написав у Facebook заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

"У нашому місті 74 особи мають підтвердження інфікування COVID19. Але досі не всі усвідомлюють значення слова карантин і відповідальність. Карантин - це не канікули і не відпустка з шашликами. За його свідоме недотримання - штраф", - написав заступник Кличка.

За порушення протиепідемічних заходів поліція має право складати адміністративні протоколи за ст. 44−3 (порушення правил карантину людей) Кодексу України про адміністративні порушення. Це штраф - від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (неоподатковуваний мінімум - 17 гривень).

Політик підкреслив, що багаття у лісах і парках заборонено чинним законодавством (стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення) і за це також передбачено штраф від 340 до 1360 гривень.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення