Шуфрич підтвердив інформацію про покупку акцій річпорту

 News.finance

Народний депутат Нестор Шуфрич підтвердив інформацію про те, що будівля Київського річвокзалу належить компанії, пов’язаній з ним і екс-головою Держкомпідприємництва Михайлом Бродським. Про це йдеться в повідомленні прес-служби політика.

“Нестор Шуфрич підтвердив, що на вторинному ринку компаніями, які мають відношення до його сім’ї, були придбані акції Київського річкового порту”, – сказано в заяві.

“Сьогодні ці активи передані в управління для подальшого освоєння інвестицій та розвитку. У разі реалізації інвестиційного проекту буде забезпечено від 500 до 1000 робочих місць”, – зазначили в прес-службі.

“Наголошуємо, що одним з основних принципів інвестиційної діяльності компаній, що мають відношення до сім’ї Шуфричів, є неучасть у первинній приватизації держкомпаній, а придбання активів саме на вторинному ринку, що мало місце у випадку з Київський річпорт, і будівництво нових об’єктів “з нуля” , – сказано в заяві.

Як відомо, 19 січня з’явилася інформація про те, що будівлю Київського річвокзалу, який обіцяють переробити на ресторанну галерею, належить компанії, пов’язаної з екс-головою Держкомпідприємництва Михайлом Бродським і народним депутатом Нестором Шуфричем.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення