Поліцейські всю ніч шукали зниклого у Борисполі хлопчика. Про це повідомляє місцева поліція.
8-річний Микола Іващенко розсердившись на матір, яка нагримала на нього за не вивчене домашнє завдання вирішив її провчити та замість школи вирушив шукати пригоди, а згодом не прийшов ночувати додому.
Весь день хлопчик блукав по селу, спілкувався з товаришами, а на вечір заховався у бабусі в сараї та заночув там. Поліцейські вранці знайшли малого мандрівника у зарослях, який вже прокинувся та збирався мандрувати у пошуках нових пригод.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55