Шукали всю ніч: на Житомирщині дитина заблукала у лісі (фото)

Житомирський школяр 5 грудня повертався додому на велосипеді через ліс, збився зі свого шляху і заблукав. Упродовж вечора та всієї ночі хлопчика розшукували близько 400 поліцейських, лісівників, нацгвардійців, військовослужбовців та просто небайдужих людей. На щастя, 12-річний Сашко знайшовся живим та неушкодженим. Про це повідомляє місцева поліція.

Тривожне повідомлення про безвісне зникнення дитини надійшло до Житомирського районного відділення поліції 5 грудня близько 16:50. За словами рідних, близько 15:00 хлопець, який гостював у с. Катеринівці Житомирського району, поїхав велосипедом до лісового масиву, де у той час знаходився його батько. Згодом поїхав назад до родичів, однак до їх оселі не дістався.

Як повідомив т.в.о. начальника ГУНП в Житомирській області Артем Лисогор, у пошуках зниклого хлопця були задіяні кілька сотень поліцейських, у тому числі кінолог із собакою та спецпризначенці, лісівники, нацгвардійці, військовослужбовці та місцеві жителі. Пошукові групи відпрацьовували лісовий масив та довколишні населені пункти, перевіряли закинуті будівлі, рівчаки, зарості та водойми.

На жаль, упродовж вечора та ночі хлопця не вдалося розшукати.

Лише під ранок змерзлого 12-річного Сашка, який брів лісом з велосипедом в руках, побачив один із лісників, задіяних до пошуків хлопця.

Як з’ясувалось, заблукавши у сутінках, Сашко намагався самостійно вибратися з лісу та, ймовірно, пішов у протилежний бік. Коли зовсім стемніло, стягнув гілля та притрусив його листям, зробивши собі таким чином сховок. Так і дочекався світанку. Потому почав знову рухатись та зустрів пошукову групу неподалік с. Тетерівки.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення