В результаті бойових дій на Донбасі за минулу добу українська армія зазнала великих втрат: 2 бійця загинули, 5 отримали поранення і ще один військовий отримав бойову травму.
Про це йдеться в повідомленні на сторінці прес-центру штабу АТО в Facebook.
"Загалом, за минулу добу, російсько-терористичні війська 32 рази порушили режим тиші. У більш ніж половині випадків українські військовослужбовці придушували вогневу активність окупантів. В результаті бойових дій не обійшлося без втрат з нашого боку", - йдеться в повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55