За минулу добу на Донбасі Україна втратила ще двох українських військових, четверо бійців отримали поранення.
Про це повідомив під час брифінгу спікер Адміністрації Президента України з питань АТО Андрій Лисенко.
«За минулу добу у результаті бойових дій двоє українських військових було вбито, ще чотири воїна отримали поранення», – сказав Лисенко.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55