Символи сатани: серед українських школярів поширилася практика дивних ритуалів (фото)

У школах України через популярну серед підлітків соціальну мережу TikTok учні почали повторювати дивні ритyaли із використанням символу сaтaни. Про це повідомляють "Надзвичайні новини" з посиланням на Facebook-сторінку отця Юстина Бойко.

Отець повідомив, що почав отримувати від небайдужих батьків тривожні листи, де вони розповідають, що серед дітей у школах поширилася практика малювати на стіні пентограму у колі (п`ятикутну зірку у колі) і промовляти магічні формули із загадуванням бажання.
"Діти як діти – трактують це як гру, а тому при цьому загадують бажання, щоби контрольної не було або щоби уроків не було і т.д. Але, такого роду практики не належать до жартів, оскільки потойбічний світ не є нам далекий. Існування зла, уособленням якого є диявол не є міфом, але реальністю", – пише отець.

Отець каже, що популяризація такої практики поширюється через популярну серед молоді соціальну мережу TikTok, при чому як у сільських, так і міських школах.

Як пише сайт Тvoemisto.tv, батьки школярів на Львівщині підтвердили цю інформацію. Мама п’ятикласника, який вчиться у Поморянах розповідає, що у класі сина дівчата малювали таку зірку, щоб "вчителька не прийшла на урок".

"Всі посміялися. Звичайно, у це ніхто не вірить. Намалювали просто коло і зірку, але все одно як проконтролювати дитину", – сказала вона.

Є і такі учні, які намалювали із TikTokу зірку, людину посередині і по боках свічки, мовляв, нібито як оберіг, щоб не померти.

Отець Юстин закликає батьків проговорити з дітьми про такого роду "розваги" і застерегти їх від подібної практики.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення