Синоптики різко змінили погоду на Новий рік 2020

В Україні на період святкування Нового року очікується сніжна погода з невеликими морозами. Можна стверджувати, що це буде справжня зимова погода.

За словами синоптиків на Новий рік нічна температура буде -5...-4, земля буде повністю вкрита снігом.

"А 1-23 січня – суцільні морози. 1-10 січня буде -13...-11, потім температура знизиться на 2-3 градуси до -15. А 18-23 січня буде -22...-20", – зазначив Леонід Горбань.

Сніг потрібно очікувати 1, 3, 8, 10, 14, 15 січня. Відлига почнеться з 25 січня й до кінця місяця. Буде дощ зі снігом. – додав синоптик.

Цікаво, що багато експертів стверджують, що до кінця 21 століття зимова погода в Україні скоротиться на місяць. Причина – швидкі темпи глобального потепління.

Синоптик Наталка Діденко, у свою чергу, стверджує, що похолодання прийде в Україну орієнтовно 27-28 грудня. Тоді й буде сніжити, адже поки що до українців прийшов вологий циклон Ailton, який відповідальний за потепління та дощі.

"У ніч на 1 січня 2020 року у Києві очікується -2-4 градуси й без опадів. Буде ожеледиця", – зазначає синоптик. Також важливо, що прогноз може змінювати та оновлюватися у зв'язку з нестабільністю циклонів, які можуть безпосередньо впливати на погоду по всій території України.

Прикмети про погоду на Новий рік

  • Погода на 1 січня свідчить про те, якою буде погода в липні.
  • Якщо в цей день сухо та морозяно – літо буде сухе та жарке. Не буде багато грибів.
  • Снігопад з морозом – ознака дощового липня.
  • Багато довгих бурульок, які звисають дуже щільно одна до одної, – щедрий врожай. Про гарний врожай свідчить також зоряна ніч на Новий рік.
  • Якщо зранку 1 січня на деревах є іній – рік буде врожайним. Немає – голодний рік.
  • Якщо до обіду погода похмура, а після – ясна, то у прийдешньому році краще сіяти пізніше, ніж зазвичай.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення