В Україні закінчилося "бабине літо" і прийшло похолодання. Як кажуть синоптики, українцям слід чекати теплої зими, однак не без сюрпризів. Середня добова температура в Україні буде досягати позначки +8 °С. Про це розповів синоптик Укргідрометцентру Владислав Білик.
Синоптик каже, що в містах чекати снігу не варто. Можливо, він пролітатиме час від часу, але білосніжного покриву точно не буде.
А от народний синоптик Володимир Деркач поділився, що в листопаді на кілька днів в Україну повернеться бабине літо. І вже після цього поступово почне холоднішати, аж до кінця листопада.
За прогнозами синоптиків, грудень не буде холодним, а ближче до новорічних свят взагалі можливе потепління.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55